Dobre pierwsze wrażenie dzięki zabiegom stomatologii estetycznej

Uśmiech to jeden z pierwszych elementów, które się zauważa poznając drugą osobę. Nic dziwnego więc, że ludzie sukcesu, biznesmeni, aktorzy, muzycy i inne gwiazdy z pierwszych stron gazet olśniewają pięknymi uśmiechami. Dzięki temu wyglądają bardziej atrakcyjnie i tryskają młodzieńczym lookiem. Piękne i zdrowe zęby sprawiają też, że ich właściciele czują się pewniej, co pomaga osiągać sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki zabiegom stomatologii estetycznej Katowice, uśmiech jak z żurnala jest w zasięgu każdego.

Zmień lub udoskonal uśmiech

Licówki, wybielanie, specjalistyczne wypełnienie w widocznym miejscu, a może biżuteria nazębna? Te wszystkie zabiegi może wykonać lekarz stomatolog w gabinecie stomatologii estetycznej. Konsultacja z dentystą pomoże podjąć decyzję, jakich działań potrzebuje nasze uzębienie, by nabrać pięknego wyglądu. Niezależnie od wybranej opcji, wszystkie zabiegi które oferuje stomatologia estetyczna Katowice są bezbolesne i nieinwazyjne.

Najbardziej kompleksowym rozwiązaniem jest aplikacja licówek. Gabinet stomatologii estetycznej to miejsce, gdzie na podstawie wyglądu ogólnego zębów i urody pacjenta zaprojektowane zostaną porcelanowe lub ceramiczne nakładki. Mocuje je do powierzchni zębów lekarz stomatolog. Pozwalają na zmianę wielkości, koloru i kształtu zębów i uzyskanie olśniewającego uśmiechu.

Stomatologia estetyczna Katowice jest rozwiązaniem trudności związanych z kolorem zębów. Jeśli odcień uśmiechu nie jest wystarczająco biały, efekt wybielenia można osiagnąć dwojako. Pierwsza z metod, domowa, polega na codziennym aplikowaniu na noc nakładek wypełnionych żelem wybielającym. Jest dość długotrwała, na efekt należy poczekać 2-3 tygodnie. Osobom, którym zależy na błyskawicznym upiększeniu proponowana jest druga z opcji, czyli aplikacja żelu aktywowanego światłem specjalnej lampy. Dla zapewnienia skuteczności i bezpieczeństwa, ten zabieg przeprowadzany jest przez stomatologa w gabinecie zajmującym się estetyczną stroną stomatologii. Trwa okołu 30 minut, a dawka i czas promieniowania lampy każdorazowo dobierane są indywidualnie.

Nawet osobom z najpiękniejszym uśmiechem może zdarzyć się sytuacja, w której zmiana na zębie pojawi się w widocznym miejscu. Sposobem na to są profesjonalne wypełnienia światłoutwardzalne stosowane w stomatologii estetycznej. Gabinet stomatologii estetycznej używa do wzmocnienia zęba materiałów najwyższej jakości o idealnie dobranym kolorze.

Related

"Krzesła ogrodowe plastikowe tanio" - takie hasła reklamowe na sklepach z artykułami ogrodniczymi można...

Wiele osób zamawia dużo rzeczy online, które później są dostarczane prosto do domu. Wiele osób wysyła...