Dodatkowe siedziska w mieszkaniach

Umiejętne aranżowanie mieszkania to sztuka – widać to szczególnie w kawalerkach, gdzie ilość miejsca to prawdziwe minimum. A jednak: architekci przekonują, że możliwe jest takie urządzenie przestrzeni mieszkania, aby było ono jednocześnie funkcjonalne i komfortowe do mieszkania. Warto inspirować się pomysłami specjalistów w katalogach wnętrzarskich oraz w sieci i próbować adaptować te wizje we własnym „M”!

Jak usadzić niespodziewanych gości?

Zazwyczaj problemem w mieszkaniach jest usadzenie gości. O ile posiadamy stół na określoną liczbę osób, o tyle pojawienie się dodatkowych gości może spowodować chwilowy paraliż w mieszkaniu. Rozwiązaniem mogą okazać się stoły rozkładane (dzięki nim zyskamy 3-4 miejsca dodatkowe) lub też dodatkowe siedziska. To ostatnie zagadnienie jest chętnie wykorzystywane, jednak kolejny raz pojawia się pytanie: gdzie zmieścić dodatkowe krzesła? W przypadku składanych krzeseł można umieścić je za drzwiami, jednak są również inne opcje.

Ciekawą opcją są pufy otwierane – obecnie projektanci mebli oferują nam wiele interesujących modeli. Wiele z nich wzorowanych jest na stylistyce skandynawskiej – oznacza to elegancki, minimalistyczny design. Wewnątrz pufek znajdziemy dodatkową przestrzeń do przechowywania ładowarek, kabli.

Related

Wśród meblowych propozycji, które obecnie cieszą się największą popularnością znajdują się...

Każde pokolenie ma własne zapatrywanie na świat. Rodzą się zupełnie nowe pomysły w każdej dziedzinie...

ortodoncja katowice apartamenty w Szczawnicy