Gadżety promocyjne to nie tylko kubki i długopisy

Gadżety promocyjne to nie tylko kubki i długopisy

Gadżety reklamowe są bardzo ważne i wpływają na decyzje zakupowe klientów. Trzeba je odpowiednio je dobrać. Muszą przede wszystkim zaskakiwać i dobrze się kojarzyć. To jedyny sposób na to, że klient na dłużej zapamięta daną markę, a w przyszłości skorzysta z jej produktów.

Jak nie długopisy, to co?

Asortyment produktów promocyjnych jest bardzo zróżnicowany. Większość osób kojarzy gadżety promocyjne z długopisami , smyczami, kubkami. Tymczasem wraz ze wzrostem zainteresowania takimi przedmiotami ich wachlarz się powiększa. Rzeczy, które wykorzystuje się do promocji są naprawdę zróżnicowane. Fani komputerów ucieszą się z pewnością z wymiennych nośników pamięci, portów hub usb, czy adapterów do iphona. Są też bardziej praktyczne gadżety promocyjne, takie jak np. kubek termiczny, zegarek, wizytownik, sztućce, breloczek itp. Ważne jest, by odpowiednio dobrać rzeczy. Dla poważnych kontrahentów lepiej przygotować ekskluzywne prezenty, jak np. stelaż na wino. W ten sposób pokażemy, że zależy nam na utrzymywaniu pozytywnych relacji i długofalowej współpracy. Z kolei dla indywidualnego użytkownika lepszą propozycją może się okazać smycz, czy zestaw sztućców do grilla. Jest w czym wybierać.

A może gadżety jajem?

Sporą popularnością cieszą się gadżety, które oprócz tego, że są zabawne i wywołują uśmiech na twarzy, nie mają praktycznie żadnych innych cech. Wielu przedsiębiorców wybiera tzw. antysterysy. Są to różne produkty, których głównym założeniem jest odprężenie i zmniejszenie dystansu. Takim przykładowym produktem jest kula do ugniatania. Kiedy się denerwujemy, możemy ją ściskać w dłoni. Inną propozycją jest tzw. kostka decyzyjna. Pomaga ona podjąć decyzję. Kiedy nie wiemy co zrobić, rzucamy kostką i czekamy na odpowiedź. Najczęściej znajdziemy na niej podpowiedzi, takie jak np. : „tak”, „nie”, „nie tym razem” itp. Ta forma zabawy jest coraz popularniejsza w firmach. Choć nikt nie bierze jej na serio, to jednak pozwala się rozluźnić, a to jest bardzo przydatne szczególnie przed ważnym spotkaniem.

Artykuł powstał w oparciu o materiały dostarczone przez Pola Studio

You might also like

Biznes

Wady i zalety ERP

ERP (Enterprise Resource Planning) to zintegrowane systemy informatyczne, które pomagają w zarządzaniu przedsiębiorstwem i w planowaniu jego zasobów. Jednak jak każde rozwiązanie mają nie tylko zalety, ale także pewne wady,

Biznes

Praktyczne porady dotyczące zakładania działalności gospodarczej, czyli o czym warto pamiętać

Prawie 60% osób, które do tej pory założyły własną działalność gospodarczą, uważa ten proces za bardzo łatwy. Składa się on z kilku kroków, które należy wykonać w odpowiedniej kolejności.

Biznes

Gadżety reklamowe- klucz do sukcesu przedsiębiorstwa

Osoby prowadzące własne przedsiębiorstwo stawiają przede wszystkim na pozyskiwanie klientów i rozwijanie dotychczasowych kontaktów, a także współpracę na wysokim poziomie. Nie zdają sobie jednak sprawy, jak ważnym czynnikiem, znacząco mogącym