Hotel Lamberton pod Warszawą, czyli najlepsze miejsce na nocleg i wydarzenie biznesowe

Szukając noclegu w okolicach Warszawy ze względu na wyjazd służbowy warto skorzystać z oferty Hotelu Lamberton, który znajduje się w Ołtarzewie. Ten obiekt, to prawdopodobnie najlepszy hotel biznesowy w okolicach stolicy.

Atrakcyjna lokalizacja i bezpieczny parking

Hotel Lamberton znajduje się niecałe 20 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, czyli Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Ten hotel biznesowy położony jest bardzo blisko autostrady A2 oraz południowej obwodnicy Warszawy. Dzięki temu dojazd do tego miejsca jest bardzo dogodny i łatwy.

Na terenie hotelu znajduje się także duży i darmowy parking dla gości i klientów obiektu. Parking jest chroniony oraz monitorowany. Dzięki temu klienci hotelu mogą czuć się bezpiecznie i być pewni o swoje samochody. Szczegółowe informacje, jak dojechać do hotelu znajdziesz na stronie http://www.hotellamberton.pl/home/.

Komfortowy nocleg i smaczne jedzenie

W hotelu biznesowym Lamberton znajduje się około 100 pokojów o różnym standardzie. Poza zwykłymi pokojami obiekt dysponuje także apartamentami. Przy każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem oraz suszarką do włosów. W samym pokoju znajduje się wygodne łóżko, telewizor oraz praktyczne meble. Niektóre pokoje mają również klimatyzację. Zdjęcia pokojów znajdziesz na stronie internetowej hotelu www.hotellamberton.pl.

Na terenie hotelu znajduje się także bardzo ceniona przez gości restauracja, w której można zjeść bardzo smaczne potrawy. Sama restauracja jest urządzona bardzo gustownie i stylowo. Kucharze oraz kelnerzy pracujący w restauracji są bardzo profesjonalni i pomocni. Godziny otwarcia, a także inne ważne informacje na temat restauracji znajdziesz na www.hotellamberton.pl/restauracja/

Nowoczesne sale konferencyjne

Hotel biznesowy Lamberton, to także duże centrum konferencyjne, które dysponuje około 10 salami konferencyjnymi różnej wielkości. Sale konferencyjne mają mobilne ściany, dzięki czemu, wedle potrzeby możemy powiększyć przestrzeń. Oczywiście ściany są jednocześnie dźwiękoszczelne. Więcej informacji na temat wynajęcia sal w celu zorganizowania konferencji, wystawy, spotkania biznesowego znajdziesz na stronie www.hotellamberton.pl/home/.

Każda sala jest odpowiednio wyposażona. Na każdej sali konferencyjnej znajduje się niezbędny sprzęt multimedialny, m. in. laptop, rzutnik oraz nagłośnienie. Sale są klimatyzowane i mają dostęp szybkiego i bezprzewodowego internetu. Oczywiście sale wedle potrzeby są zaopatrzone w wygodne krzesła, fotele oraz praktyczne stoły.

Related