Hotel Lord – miejsce na profesjonalne szkolenia

Gdzie można zrobić profesjonalne szkolenie? W Warszawie jest wiele miejsc, gdzie można je zrealizować, jednakże niewiele miejsc w Warszawie tworzy taki klimat, jaki znaleźć można w Hotel Lord. Obiekt ten można bardzo łatwo znaleźć.

 

Czym się wyróżnia Hotel Lord?

 

Jadąc aleją Krakowską, mijając pewny znany amerykański fast food, od razu w oczy rzuci się nam po prawej stronie budynek z napisem Hotel. Im bliżej będziemy niego, tym bardziej będzie się on wyróżniał na tle otoczenia. Duża bryła w charakterystycznym stylu przyciąga uwagę. Klasyczne kolumny w stylu antycznym, zdobiące ścianę frontową, dopiero mogą wskazać, z jakiego typu obiektem ma się do czynienia. Obiekt jest bardzo przestronny, zawiera w sobie 11 sal konferencyjnych. Mogą pomieścić one do 350 uczestników. Najmniejsze z sal, umieszczone na piętrach hotelowych, mają powierzchnię około 20 metrów kwadratowych i mogą pomieścić do 14 uczestników, większe sale mają powierzchnię ponad 200 metrów, sięgając nawet do 340 metrów kwadratowych.

W konferencjach może brać udział nawet do 350 uczestników, w przypadku tzw. ustawienia teatralnego. Co ważne – wszystkie sale są klimatyzowane, dzięki czemu niezależnie od pory roku będzie można bez problemu chłonąć wiedzę, nie ulegając zewnętrznym warunkom atmosferycznym. W każdej sali są także flipcharty, odpowiednie nagłośnienie wraz z mikrofonem bezprzewodowym, jak również ekran do prezentacji multimedialnych. Dzięki temu wyposażeniu Hotel Lord jest jednym z najchętniej wybieranych obiektów w okolicy.

 

Related