Jak tanio wysłać paczkę kurierem do Irlandii?

Zielona Wyspa to dla wielu Polaków wymarzone miejsce do życia. Irlandia kusi również możliwościami pracy oraz zakładania własnych firm. Poza tym ten stabilny i stale rozwijający się rynek i dynamiczna gospodarka zachęcają do tego, by rozpocząć współpracę z lokalnymi firmami, a tym samym zapewnić zbyt na towary polskie. W Irlandii mieszka już prawie 150 tysięcy osób, które posługują się językiem polskim, więc ilość przesyłek wysyłanych do tego kraju też stale rośnie. Są to zarówno paczki prywatne, jak i biznesowe.

Jak zamówić kuriera do Irlandii?

Irlandia kusi szczególnie przedsiębiorców bardzo atrakcyjnymi warunkami prowadzenia firmy. Poza tym to bardzo ciekawy rynek, na który trafiają towary z naszych sklepów internetowych. Z założenia więc małe oraz większe paczki tanio i szybko przemierzają odległość Polska-Irlandia pod opieką doświadczonych kurierów. A w ten sposób możemy nadać przesyłki małe, te do 70 kilogramów czy też dokumenty. Sama procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić intuicyjny formularz na stronie internetowej, w którym wyszczególnia się podstawowe parametry takie jak dane adresowe, waga oraz wymiary. Na tej podstawie tych parametrów oraz w zależności od wybranych opcji dodatkowych otrzymamy wyceny poszczególnych firm kurierskich. Po wybraniu najbardziej interesującej pozostaje nam zapłacić za usługę oraz czekać na przyjazd kuriera. Paczka do Irlandii zostanie dostarczona w jak najkrótszym z możliwych terminów w zależności oczywiście od tego, czy wybraliśmy opcję standardową czy też ekspresową. Cena będzie zależna od parametrów paczki oraz konkretnych opcji takich jak na przykład pobranie, ubezpieczenie czy też dokumenty zwrotne.

Tani kurier do Irlandii

Oferta brokera flypak.pl jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż samodzielne poszukiwanie kuriera. Z drugiej strony na jednej stronie mamy oferty najlepszych przewoźników, więc jesteśmy w stanie dokonać szybkiego porównania. Warto pamiętać, że broker gwarantuje bardzo atrakcyjną cenę oraz krótki czas realizowania usługi. Te opcje są szczególnie istotne dla osób i firm, które wysyłają dużo przesyłek do Irlandii. Z korzystnych ofert korzystają i kontrahenci i sklepy internetowe, i hurtownicy. Dzięki nowoczesnym kurierom jesteśmy w stanie wybraną drogą przesyłać niemalże każdy towar, co zapewni coraz lepszą współpracę między przedsiębiorcami oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź, jak wysyłać taniej z doświadczonymi przewoźnikami.

Related