Jakimi metodami warto myć narzędzia

Chodzi nam oczywiście o narzędzia medyczne, które wykorzystywane są w specjalistycznych operacjach, a także prostszych zabiegach wykonywanych w różnych gabinetach specjalistycznych. Na przykład u dentysty, czy salonie kosmetycznym. Mogą to być też bardziej skomplikowane zabiegi związane z wykorzystaniem endoskopów, które wymagają bardziej dokładnego oczyszczania.

 

Wszystkie te instrumenty należy przed sterylizacją włożyć do wanienki dezynfekcyjnej i zalać odpowiednim roztworem preparatu aby zostało zdezynfekowane i oczyszczone z zanieczyszczeń organicznych. Aniosyme dd1 to jeden z preparatów, który radzi sobie z tego typu zanieczyszczeniami bo zawiera środki enzymatyczne pozwalające na dobre oczyszczanie stali chirurgicznej, a jednocześnie jej nie niszczy.

Siła tego preparatu polega też na ekonomice jego wykorzystania pomimo, że litrowa butelka kosztuje ponad 90 zł, a pięciolitrowy kanister 300 zł warto z niego skorzystać bo ma naprawdę niskie stężenie robocze, co przekłada się na ekonomikę wykorzystania i pozwala nam stworzyć wiele litrów gotowego roztworu roboczego. Warto podkreślić, że o wiele droższe są preparaty gotowe do użycia które pomimo niższej ceny za opakowanie są znacznie droższe w wykorzystaniu bo nie rozrabia się ich w wanience.

Aniosyme dd1 oczywiście ma pełne właściwości biobójcze które są skuteczne wobec drobnoustrojom ale też rozmaitym zanieczyszczeniom z podłogi, czy kontaminacji chemicznej. Ten preparat oczyszcza narzędzia do cna dzięki czemu nadają się do dokładnej sterylizacji.

Related

http://atmlive.pl http://baoqieateri.com/nasza-marka-w-social-mediach/ https://schuylerlake.com