Kalendarz książkowy – dlaczego warto mieć go przy sobie?

Kalendarze książkowe wracają do mody – dawniej kojarzone były one wyłącznie z pracą biurową, dzisiaj pragnie je mieć każdy, kto czuje się osobą aktywną i chce mieć wszystkie istotne dane pod ręką. Kalendarze są doskonałym uzupełnieniem dla elektronicznych gadżetów. Kiedy braknie prądu czy też sprzęt zepsuje się zawsze mamy pod ręką doskonałą alternatywę ze wszystkimi ważnymi informacjami.

Zalety kalendarzy książkowych

Kalendarze książkowe produkowane są najczęściej w formacie A5 – to format znanego nam ze szkoły zeszytu. Takie rozmiary sprawiają, że bez trudu zmieścimy przedmiot w damskiej torebce czy też męskiej aktówce. Na uwagę zasługują okładki kalendarzy: tworzy się je z materiałów tekstylnych lub skór ekologicznych. Tworzywa te łączy niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia. Nawet wielokrotne wyciąganie i wkładanie do wąskiej torby nie sprawi, że materiały zaczną się przecierać.

Zaletą kalendarzy jest ich wnętrze. Jasny papier i kontrastowe elementy sprawiają, że szybko znajdujemy interesujące nas informacje: datę, imieniny, miejsce do wpisywania spotkań, ważnych wydarzeń. Na końcu kalendarza nierzadko znajdziemy też miejsce do wpisywania adresów i telefonów.

Źródło: www.javro.pl.

Related

Znalezienie właściwej pracy aktualnie nie jest już tak dużym wyzwaniem, jak miało to miejsce jeszcze...

rain-shine-sweet.com goldenebro.pl abweb.com.pl