Korzystaj z tarasu bez względu na pogodę

Każda chwila spędzona na tarasie jest chwilą udaną – wynika to nie tylko z bliskości zieleni, ale również z możliwości pooddychania świeżym powietrzem. Tarasy coraz częściej stają się przestrzenią, gdzie chętnie pracujemy, spędzamy czas z rodziną czy też organizujemy popołudniowe spotkania w gronie znajomych. Aby móc cieszyć się tarasem również jesienią warto rozważyć zainstalowanie tarasoli. Czym jest to urządzenie?

Tarasola, dzięki której pokonasz pogodę!

Tarasole to nic innego jak zadaszenie stosowane na tarasach lub też w ogrodach. W zależności od naszych potrzeb może być ona mniejsza lub większa. Tarasole wznoszone są dzięki aluminiowym profilom – lekkim, ale jedocześnie odpornym na uszkodzenia, wnikanie wilgoci czy pojawianie się rdzy. Konstrukcja tarasoli jest na tyle stabilna, że oprze się silnym podmuchom wiatru nawet do 120 km/h! Czy potrzebna jest zgoda na budowę tarasoli? Nie – taka konstrukcja nie wymaga pozwoleń budowlanych.

Tarasole posiadają automatycznie zwijane dachy – baldachimy tworzone są najczęściej z trójwarstwowych tkanin technicznych, odpowiednio zabezpieczonych przed wilgocią czy silnym deszczem. Po rozłożeniu są one całkowicie wodoodporne, przez co możemy cieszyć się obecnością na tarasie również podczas deszczu. Baldachimy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co jednak najważniejsze – nie bledną w wyniku silnego promieniowania słonecznego. Przez długie lata cieszyć się będziemy ich pięknym kolorem. Baldachimy nie nagrzewają się, przez co podczas upalnego dnia w ich cieniu będziemy cieszyć się komfortową temperaturą.

Dodatkowe wyposażenie tarasoli

Na stronie producenta tarasola.pl znajdziemy pełen pakiet interesujących dodatków, którymi możemy doposażyć naszą tarasolę. Najciekawsze to oczywiście oświetlenie montowane na konstrukcji oraz panele boczne, wykonane z przezroczystego tworzywa. Dzięki tym ostatnim silne podmuchy wiatru nie zepsują chwil spędzonych na tarasie.

Related

Sypialnia zawsze powinna zostać urządzona z należytą starannością, ponieważ wpływa to na jakość...

Wśród meblowych propozycji, które obecnie cieszą się największą popularnością znajdują się...

chirurg stomatolog Kraków apartamenty w Szczawnicy