Lakier kameleon: duże zmiany niskim nakładem finansowym

Lakier kameleon to propozycja dla odważnych. Jego zastosowanie pozwala osiągnąć oryginalne efekty w niedługim czasie. Dzięki temu karoseria prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Jej kolory się zmieniają w zależności od padania promieni słonecznych.

Na czym polega efekt kameleona?

Jeśli chodzi o sposób aplikacji i przeznaczenie lakier kameleon nie różni się od tradycyjnych specyfików. Jednak efekt jak można osiągnąć poprzez jego zastosowanie jest dużo ciekawszy. Karoseria nie jest jednorodna a wielokolorowa. Pod wpływem działania promieni słonecznych jej barwa zmienia się i przechodzi od brązowej w zieloną czy od żółtej w czerwoną. Wariantów kolorystycznych jest sporo. Trzeba wybrać optymalne rozwiązanie. Lakier kameleon można przeznaczyć do pokrycia pojedynczego elementu bądź też całego samochodu. To doskonały sposób na odnowienie starego pojazdu, któremu można nadać w ten sposób nowe życie. Dzięki temu całość będzie wyglądała naprawdę dobrze. Trudno będzie przejść koło tak zrobionego samochodu obojętnie. Co ważne specyfik można aplikować samodzielnie. Oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio przygotujemy nawierzchnię. Nie będzie odstraszać, a zrobi całkiem dobre wrażenie. Trzeba tylko zainwestować w dobrej jakości preparaty, które będą się dobrze trzymały pomimo zmiennych warunków atmosferycznych. Tylko wtedy całość będzie dobrze wyglądała.

Kiedy warto iść do lakiernika?

Jeśli powłoka jest uszkodzona, sam lakier kameleon nie wystarczy. Wtedy konieczna będzie wizyta u lakiernika, który w pierwszej kolejności będzie musiał usunąć ubytki. W przeciwny razie nic z tego nie wyjdzie, bo korozja będzie się szybko rozprzestrzeniała i wkrótce będzie widoczna. Wszelkie prace blacharsko-lakiernicze należy wykonywać jak najszybciej póki rdza nie jest wielka. Później będzie to już znacznie utrudnione. Zamiast zajęcia się niewielkim fragmentem, pozostanie do opracowania cała część. Choć aplikowanie lakieru nie jest trudne, to mimo wszystko warto to powierzyć fachowcom. Jeśli wcześniej nie mieliśmy doświadczenia w tego typu sprawach, możemy mieć poważne kłopoty, bo nie zrobimy tego jak należy. Tymczasem zlecenie usługi nie jest aż tak drogie. Sama czynność nie zajmuje przecież tyle czasu, a lepiej mieć pewność, że wszystko będzie zrobione jak trzeba. Lakiernik zajmie się samochodem fachowo. Rezultat, jaki można uzyskać jest naprawdę interesujący. Trudno będzie znaleźć kogoś, kto podejdzie do tematu lepiej. Takie czynności nie są aż tak drogie i warto trochę więcej dopłacić, ale przynajmniej cieszyć się z oryginalnego efektu.

Lakier Kameleon i flip flop kupisz w sklepie Lakiery24

Related

Osoby, które planują pomalować swój silnik powinny rozglądać się w pierwszej kolejności za farbami...

stomatologia estetyczna Kraków torby ekologiczne