Mezoterapia: chętnie wybierany zabieg medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna ma do zaoferowania naprawdę wiele. Wśród zabiegów, które są bardzo chętnie wybierane znajduje się mezoterapia. Jest to metoda płytkich iniekcji, która pojawiła się w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Szybko zyskała popularność. Okazało się bowiem, że jest niezwykle skuteczna. Dwadzieścia lat później doceniła ją medycyna estetyczna, która wykorzystuje ją do dzisiaj.

Za pomocą mezoterapii wprowadza się w skórę koktajl precyzyjnie dobranych substancji. Wśród wielu preparatów godny uwagi jest między innymi Teosyal. Charakteryzuje się najniższą zawartością białka spośród wszystkich preparatów, jakie dostępne są na rynku. Podobnie jest, jeśli chodzi o bakteryjne endotoksyny. W efekcie ryzyko pojawienia się reakcji alergicznej w przypadku zastosowania tego preparatu jest naprawdę niewielkie.

Mezoterapia jest zabiegiem bezbolesnym. Osoby bardziej wrażliwe mogą uskarżać się jedynie na niewielki dyskomfort. Efekty są natomiast naprawdę doskonałe. Bez wątpienia więc warto z mezoterapii korzystać, poprawiając tym samym nie tylko swój wygląd, ale również samopoczucie.

Klinika medycyny estetycznej IKONA CITY zaprasza na zabieg mezoterapii. Sprawdź ofertę  – mezoterapia Gliwice.

 

Related

Chcesz obstawiać sport? Obawiasz się zbyt dużego ryzyka, bo brakuje Ci odpowiednich kompetencji? Nic...

http://pradnik-tarasy.pl/metalowa-pergola-ogrodowa-niezbedna-w-nowoczesnym-ogrodzie/ dreambitches.org puneonlinemall.com