Nowoczesne tarasole, które pozwolą na komfort w promieniach słońca

Wypoczynek na własnym tarasie dla wielu z nas jest najlepszym sposobem na zakończenie trudnego dnia. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń tarasowa przysłuży się nie tylko nam, ale również wszystkim domownikom. Poprzez kupno odpowiednich dodatków i mebli możemy zaprojektować miejsce, które posłuży do relaksu, spożywania wspólnych posiłków, spotkań w gronie znajomych. Jak sprawić, aby długie godziny w słońcu były dla nas bezpieczne?

Klasyczne piękno i nowoczesne tworzywa

Do niedawna w ogrodach i na tarasach królowały parasole – dawały one jednak tylko skrawek cienia. Dzisiaj znacznie chętniej wybierane są nowoczesne tarasole, które pozwolą na zadaszenie wybranej powierzchni tarasu i stworzenie przyjemnego miejsca do odpoczynku w cieniu. Tarasole zmienią wygląd tarasu czy ogrodu, pozwolą też na ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. To rozwiązanie podniesie poziom naszego komfortu!

Jak projektowane są tarasole? Konstrukcje wznosi się z elementów aluminiowych malowanych proszkowo – dzięki temu można pewność, że będą one zabezpieczone przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Kolor konstrukcji może być wybrany z palety ponad 200 klasycznych kolorów i barw drewnopodobnych. Wewnątrz konstrukcji umieszczono system do odprowadzania wody.

Dachy zabezpieczone przed promieniowaniem UV i wilgocią

Wiele zainteresowania budzą dachy tarasoli, które mogą być tworzone zarówno z aluminiowych lameli, jak i materiałów poliestrowych pokrytych poliuretanem. Bez względu na tworzywo dachy nie nagrzewają się, w ich cieniu panuje przyjemny chłód. Wśród produktów na stronietarasola.plznajdziemy dachy rozwijane manualnie lub automatycznie, przy pomocy dedykowanego pilota. Tarasole mogą być uzupełniane promiennikami ciepła, panelami bocznymi chroniącymi przed silniejszymi powiewami wiatru.

Related

Biesiadowanie w ogrodzie w okresie lata to świetny sposób na celebrowanie posiłków w gronie znajomych czy...