PROGRAM HOTELOWY NA TABLECIE

Tablet łączy w sobie praktycznie całe bogactwo funkcjonalności “dużych” komputerów oraz high-endowych smartfonów z bardzo wysoką wygodą użytkowania (większy ekran niż w telefonach) i mobilnością przewyższającą wszelkie note- i netbooki (ekran dotykowy zamiast pełnej klawiatury). To bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy zawsze i wszędzie chcą wiedzieć co się dzieje w ich biznesie. W turystyce oznacza to konieczność posiadania dobrego programu hotelowego.


Przesuwanie palcem po ekranie

Taki “smartfonowy” sposób poruszania się po okienkach interfejsu “trochę” różni się od tego, do czego można przywyknąć korzystając z myszy i klawiatury. Z drugiej strony: ekran tabletu wielkością bardziej przypomina klasyczny monitor komputerowy niż telefon. Trzeba zatem pożenić ogień z wodą, pogodzić ze sobą tak bardzo odmienne przyzwyczajenia i nawyki. Jeśli chodzi o programy hotelowe NFHotel nie ma sobie równych w tej dziedzinie.

Intuicyjność i wygoda

W tym systemie wszystko robi się naturalnie, zdecydowana większość użytkowników nawet nie korzysta z instrukcji wideo do programu. Można zapomnieć o wielokrotnym pukaniu w ekran, żeby dostać się do potrzebnej w danym momencie opcji. NFHotel to aplikacja chmurowa, co pozwala na dostęp do danych po bezpiecznym zalogowaniu się na dowolnie wybranej przeglądarce internetowej.

Related

Zanieczyszczenie gleb to obok skażeń powietrza atmosferycznego oraz degradacji środowisk wodnych to...