Sesja zdjęciowa – gdzie ją wykonać?

Moda na sesję ślubną w parku, w starodawnym dworku czy zamku powoli mija. Dziś na topie są fotografie wykonane na moście w środku miasta, na statku lub wśród górskich skał. Coraz więcej nowożeńców decyduje się na oryginalne, ale też często trudno osiągalne lokalizacje. Podpowiadamy, gdzie można wykonać sesję ślubną.

Nowożeńcy w wielkomiejskim zgiełku

Jeśli kochacie wielkomiejski zgiełk i nie wyobrażacie sobie życia na wsi, wybierzcie wymarzone miasto na Wasz plener ślubny. Nie musi to być od razu Nowy Jork czy Tokio. Wystarczy Warszawa, Gdańsk lub inne łatwo dostępne w Europie miasto. Dla miłośników zabytków, polecamy malownicze starówki. Jeśli nie boicie się wyzwań, idealnym miastem na sesję zdjęciową będzie pełna architektonicznych „perełek” Wenecja lub Florencja. Należy jednak brać pod uwagę, że takie miejsca są zawsze pełne turystów. Ciężko będzie fotografowi wykonać zdjęcia samych nowożeńców bez otaczających ich ludzi.

Sesja wśród szumu fal

Sesja zdjęciowa nad morzem jest niezwykle romantyczna. Połączenie morskich fal, złotego piasku i wydm nadaje fotografiom „lekkości” i świetnie komponuje się z delikatną bielą sukni ślubnej. Jeśli tylko natrafimy na sprzyjającą pogodę możemy być pewni, że zdjęcia wyjdą jasne i przejrzyste. Polecamy również sesję ślubną podczas rejsu statkiem wycieczkowym.

Otoczeni górami

Dla miłośników górskiego krajobrazu polecamy malownicze Tatry i Alpy. Delikatna Panna Młoda i elegancki Pan Młody będą prezentować się wyjątkowo pośród majestatycznych szczytów. Dobrym pomysł mogą okazać się też zdjęcia nad górskim jeziorem lub wśród krętych, stromych uliczek. Zimowy, górski pejzaż, pełen śnieżnego puchu i zwisających z dachu sopli będzie oryginalnym pomysłem na plener ślubny.

Autor: https://wesele123.pl

 

Related

Jedzenie stanowi jedną z ulubionych czynności zdecydowanej większości osób. Nie ma w tym jednak...

Jednym z najpopularniejszych elementów kobiecej szafy są sukienki i nawet panie, które preferują luźny i...