Skoki w tandemie to przeżycie, jakiego długo nie zapomnisz

Szukasz mocnych wrażeń? Lubisz adrenalinę? Pociągają Cię sporty ekstremalne? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak to oznacza, że powinieneś spróbować skoków na spadochronie. Będzie to wydarzenie, którego pewnie nie zapomnisz na długo. A zapewne będziesz chciał je powtórzyć.

Bądź odważny!

Na pewno do uprawiania sportów ekstremalnych potrzeba nie lada odwagi. Wzlatujesz na wysokość około czterech tysięcy metrów a później musisz wyskoczyć i przez prawie minutę lecisz swobodnie. Niejednego śmiałka może to przerazić, jeśli jednak Ty należysz do tych, którzy dadzą radę takiemu wyzwaniu to wypróbuj skoki w tandemie. Najpierw przejdziesz króciutkie piętnastominutowe szkolenie. Skoki na spadochronie dla początkujących nie są specjalnie skomplikowane i tak będziesz łatał z instruktorem. Jeśli Ci się spodoba to możesz zapisać się na kurs, wtedy dane Ci będzie samodzielne latanie. Na razie musisz delektować się szybowaniem nad ziemią wraz z druga osobą. Może to być naprawdę wspaniałym przeżyciem. Sam lot z już otwartym spadochronem to około siedem minut. Wydaje Ci się, że to krótko? Nie w powietrzu. Spokojnie zdążysz nacieszyć się lotem, widokami i adrenaliną, która uderzy Ci do głowy podczas lotu. Żaden inny sport nie da Ci aż takiego poczucia wolności i swobody, żaden również nie będzie tak emocjonujący.

Podziwiaj piękno świata

Skoki w tandemie to jednocześnie nauka, wrażenia i przeżycie również duchowe, estetyczne. Nic innego nie da Ci okazji do podziwiania ziemi z takiej wysokości. Widoki zapierają dech w piersiach. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem na urodziny, czy inną okazję dla kogoś, komu wciąż mało jest mocnych wrażeń to kup mu skok na spadochronie. Wdzięczność będzie na pewno ogromna. Zastanów się tylko dobrze, czy na pewno dana osoba tego chce. Nie twierdzimy, że skoki każdy musi lubić, ale zanim nie spróbujesz nie będziesz w stanie określić, czy taka zabawa jest tym, o czym marzysz. Wspólne skoki doskonale integrują zespół, czy parę. Dlatego wiele firm decyduje się na wyprawę integracyjną firmy właśnie na miejsce, gdzie możliwe są skoki. Już niejedna osoba w taki sposób odnalazła swoją pasję. Emocji, jakich dostarcza lot nie da się oddać w pełni słowami, po prostu trzeba to przeżyć. Dlatego zamów skok i nie żałuj, że czegoś w swoim życiu nie spróbowałeś. Nie obawiaj się również ograniczeń wiekowych. Przygoda jest dla wszystkich!

Więcej o skokach w tandemie znajdziesz na Strefasilesia.pl

Related