Statuetki szklane- synonim sukcesu

Jeszcze do niedawna w szkolnych zawodach sportowych nagradzało się tylko zwycięzców, obecnie każdy ich uczestnik otrzymuje pamiątkę. Zamiast pucharów najlepszym wyborem są male statuetki szklane. W przypadku zawodów sportowych dla młodzieży, czy też osób dorosłych zwycięzców nagradza się również statuetkami, które są synonimem sukcesu, jak i prestiżu zawodów.

Postaw na jakość – wybierz statuetki szklane

Jeżeli organizujesz zawody sportowe warto pomyśleć o nagrodach i pamiątkach. Obecnie puchary przechodzą do lamusa, a ich miejsce zajmują statuetki szklane. Nie tylko dobrze wyglądają, ale także stanowią pamiątkę, którą można postawić u siebie w domu. Oczywiście różne imprezy wymagają dopasowania statuetek. W przypadków zawodów dla biegaczy warto postawić na statuetki szklane i klasycznym kształcie, na którym znajduje się obraz biegacza. Z kolei dla drużyn piłkarskich najlepszym uhonorowaniem będzie statuetka w kształcie piłki.

Jeżeli masz własny pomysł, firma pomoże ci go zrealizować. Może być on wykonany w technice zarówno 2d, jak i 3d, a nawet 4d. Do twojej dyspozycji jest też grafik, który zaprojektuje statuetkę według twojego pomysłu, jak i ci doradzi. Dostępne są też już gotowe statuetki w wielu wzorach, jak i kolorach, na których można umieścić napis, jak i formę pisemnych gratulacji.
Są one wykonane z najwyższej jakości szkła akrylowego, bądź też hartowanego.

Statuetki szklane- uhonoruj swoich pracowników

Prowadząc firmę warto zadbać też o morale pracowników i raz na jakiś czas zorganizować wyjazd, który będzie dla nich nagrodą, za trud włożony w pracę i zaangażowanie. Podczas wspólnego wyjazdu warto przeprowadzić konkursy i zawody, gdzie nagrodą będą właśnie statuetki szklane. Dzięki temu twoim pracownicy poczują ducha rywalizacji.

Statuetki szklane są też bardzo dobrym pomysłem, aby uhonorować najlepszych pracowników. Można na statuetkach wygrawerować imię i nazwisko uhonorowanego. Taka nagroda powinna wiązać się z prestiżem, warto więc do niej dołączyć gratyfikację finansowym, wtedy jej prestiż jeszcze się zwiększy.

Dlaczego warto wybrać statuetki szklane?

Statuetka szklana to doskonała pamiątka, która będzie przypominała i sukcesie. Ma także wymiar symboliczny, gdyż napawa obdarowanego dumą.

Statuetki szklane są wykonane z najwyższą precyzją i zaangażowaniem. Charakteryzuje je estetyczny wygląd. Zatem to również doskonała ozdoba, którą można umieścić na meblach.

Statuetki szklane znajdziesz na Pucharowo.pl

Related