Świetlówka

Świetlówki to bardzo chętnie wybierany tym opraw oświetleniowych. W sprzedaży bez problemu można znaleźć świetlówki, które mają różną moc i które emitują światło o różnej barwie. Dzięki temu każdy może wybrać taką, które idealnie spełni jego oczekiwania.

Świetlówki mają bardzo różne formy. Liniowe należą do tych, które cieszą się największą popularnością. Są to lampy, którym nadano formę prostej rury. Wyróżniają się nie tylko klasyczną formą, ale także tym, że są bardzo energooszczędne. Stosowane są przede wszystkim do oświetlenia tych miejsc, w których liczy się przede wszystkim wysokiej jakości oświetlenie pobierające mało prądu. Ten typ świetlówek można spotkać w szkołach, biurach, sklepach i innych budynkach użyteczności publicznej.

Oprócz świetlówek liniowych w sprzedaży są również świetlówki miniaturowe, które sprawdzają się jako oświetlenie np. dróg ewakuacyjnych. W ofercie są także świetlówki kompaktowe o bardzo różnych kształtach. Świetlówki kompaktowe mogą mieć przykładowo kształt spirali. Ostatni rodzaj to dekoracyjne świetlówki okrągłe. Taka świetlówka prezentuje się naprawdę dobrze.

 

Related

Chcesz obstawiać sport? Obawiasz się zbyt dużego ryzyka, bo brakuje Ci odpowiednich kompetencji? Nic...

https://kalkulatorubezpieczen.pl godsplanet4haiti.org lacatedralstudios.org