Symfona demo – zalety wersji demonstracyjnej

Symfona demo jak sama nazwa wskazuje, to bezpłatne wersje demonstracyjne, które zawierająca wszystkie funkcjonalności pełnych (oryginalnych) wersji programu. Symfonia demo w bezpłatnej wersji dostępna jest wyłącznie na jedno stanowisko, a wszystkie dane nowej firmy demonstracyjnej aktywne są bezterminowo.

60 dniowy okres próbny

Enova demo pozwala nam założyć nową firmę i gromadzić dla niej dane przez okres testowy 60 dni (liczone od momentu uruchomienia po raz pierwszy aplikacji). Pamiętać należy jednak o tym, że program w wersji darmowej nakłada stosowne ograniczenia co do ilości możliwych do wprowadzenia dokumentów. Do wszystkich drukowanych dokumentów z demowego programu, załączane są również stosowne informacje o wersji próbnej. Korzystanie z enova demo nie wiąże się oczywiście z żadnymi dodatkowymi kosztami. Są to specjalne darmowe aplikacje, które pozwalają użytkownikom dokładnie zapoznać się z możliwościami oraz funkcjonalnością interesujących programów, przez zakupem pełnych wersji.

Największe zalety wersji demonstracyjnej

System Symfonia to zestaw rozbudowanych i zintegrowanych programów, których głównym zadaniem jest wspomaganie różnorodnych procesów zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Symfonia demo zaprojektowana została przez polską firmę, dlatego też jest w 100% zgodna z polskim prawodawstwem oraz wszelkimi przepisami, które wynikają z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z programu tego korzysta obecnie ponad 151 000 zadowolonych użytkowników, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem jakości.

Wersja demo symfona jest elastyczna tak samo jak pełna wersja. Program umożliwia dostosowanie ustawień do indywidualnej specyfiki działania danej organizacji oraz błyskawicznego kreowania własnych zestawów, raportów i dokumentów. Z wersji demonstracyjnej mogą skorzystać również Ci przedsiębiorcy, którzy prowadzą ewidencję wielowalutową.

Stałe aktualizacje

Wersja demo jest stale aktualizowana, tak samo jak pełnoprawna wersja aplikacji, dzięki czemu mamy pewność, że program z którego korzystamy jest zgodny ze światowymi standardami. Enova demo posiada między innymi certyfikat IBM Netfinity® ServerProven™. Warto wspomnieć również i o tym, że wersja darmowa bez żadnego większego problemu współpracuje z pakietem Microsoft Office XP/2003/2007. Program jest na bieżąco rozwijany i konsekwentnie dostosowywany do zmieniających się w naszym kraju przepisów. Osoby, które stawiają na niezawodność oraz prosta i intuicyjną obsługę, jak najszybciej powinny pobrać wersję demonstracyjną Symfonia http://www.tradiss.pl/pobierz-wersje-demo/.

Related