Wygodna dieta – realna alternatywa

Świat diet obfituje w różne propozycje, dzięki którym mamy osiągnąć określone efekty, w danym czasie. Oprócz oczywistego chudnięcia, często diety mają wpływać na naszą cerę, paznokcie czy szeroko pojęte zdrowie. Mistrzami diet są Amerykanie, którzy opanowali rynek suplementów i cudownych specyfików, które mają przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Wielomilionowy biznes z roku na rok przynosi coraz większe dochody, a propagatorzy diet i treningów przekonują, że to jedyny sposób na schudnięcie.
Czy istnieje wygodna dieta? Alternatywa dla wielu wymyślnych, drogich i nie zawsze zdrowych diet? Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nie rujnując sobie zdrowia? Czy suplementy diety są faktycznie potrzebne?

Dieta pudełkowa – złoty środek

Moda na odchudzanie jest nieustannie na topie. Z jednej strony to trend, z drugiej zaś, działanie, które ratuje życie. Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia w Europie otyłość jest klasyfikowana jako epidemia. Cierpi na nią około 150 milionów dorosłych i 15 milionów dzieci i nastolatków. Problem nasila się z roku na rok. Jak temu zapobiegać? Zrównoważona dieta, aktywność fizyczna, „zdrowe” jedzenie to hasła, które są powtarzane od lat. Czy istnieje złoty środek? Okazuje się, że dieta nie musi kojarzyć się z katorgą, a zbalansowane posiłki to nie puste hasło.

Moda czy zdrowie?

Dieta pudełkowa to nowe remedium na otyłość. Dlaczego? Naturalne składniki, produkty do których jesteśmy przyzwyczajeni, podane w odpowiednich ilościach, mogą pomóc schudnąć i pozbyć się tkanki tłuszczowej. WHO szacuje, że przy utrzymaniu obecnego trendu już w 2050 r. średnia wieku życia zmniejszy się o 5 lat.
Dieta pudełkowa to catering dietetyczny, który jest dostarczany każdego dnia. W skład paczki wchodzą posiłki na cały dzień – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Wszystkie posiłki są komponowane pod względem kaloryczności, w odpowiednich porcjach mają dostarczyć organizmowi wystarczającą liczbę kalorii. Średnio co 3h możemy sięgnąć do naszego pudełka.
Zaletą tej diety jest prostota i brak monotonii, codziennie możemy zamówić inny zestaw. Jeśli zastanawiasz się jak bezboleśnie, wygodnie i smacznie schudnąć, dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. http://www.paleocatering24.pl/paleo-na-start to jedna z propozycji diety pudełkowej, dostępnej od ręki w wielu wariantach. Wygodna forma diety i możliwość wyboru różnych wariantów dań to oferta, dla wszystkich, którzy nie mają czasu by samodzielnie przyrządzić posiłki i liczyć kalorie.

Related

Któż z nas nie lubi wakacji i okresu, podczas którego możemy się spodziewać cudownej pogody. Jest to...