Wyjazdy firmowe – jak je zorganizować?

Coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu i jednocześnie sposobem na integrację jest wyjazd ze współpracownikami na oficjalny, firmowy weekend. Jak go zaplanować? Jaką wybrać destynację?

Najpopularniejszym kierunkiem są oczywiście góry – zapewniają nie tylko świeże, górskie powietrze, ale przede wszystkim możliwość aktywnego spędzania czasu. W Polsce mamy wiele ciekawych pasm górskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Dojazd do nich ułatwią samochody, autokary a nawet… samoloty! W polskich górach możemy zdecydować się na trekking, zwiedzanie okolicznych schronisk górskich, również na jazdę na rowerach MTB!

A może wynajem busa?

W przypadku, kiedy na wyjazd zdecyduje się mniej niż 20 osób nie ma sensu wynajmować całego autokaru – koszty znacznie wzrosną. Lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie profesjonalnego busa oraz kierowcy. Takie możliwości dają topowe firmy transportowe. W busie zmieści się ok. 20 osób – ostateczna liczba ustalana jest przez producenta. Wewnątrz busów znajdziemy wiele miejsca na nogi oraz nasze bagaże. Dodatkowo busy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, które znacząco podnoszą komfort osób podróżujących.
Sprawdź ofertę jednego z czołowych polskich przewoźników – wynajem busa Łódź.

Related