Zabiegi medycyny estetycznej w Katowicach

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Gabinety i kliniki medycyny estetycznej nie narzekają na brak pacjentów. Z jakich zabiegów można skorzystać w gabinet medycyny estetycznej w Katowicach?

 

Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach: zabieg mezoterapii

Jednym z zabiegów, który znajduje się w ofercie gabinet medycyny estetycznej w Katowicach jest zabieg mezoterapii. Jest to jeden z zabiegów, który może zostać wykonany nie tylko na twarz i ciało, ale także na dłonie. Zabieg mezoterapii przynosi bardzo spektakularne efekty, opóźnia pojawienie się oznak starzenia się skóry, nawilża ją i uelastycznia. Zabieg może zostać wykonany u osób w każdym wieku. Co ważne, nie jest to zabieg zarezerwowany tylko dla kobiet. Zabieg mezoterapii wykonywany jest preparatami na bazie kwasu hialuronowego, stąd dogłębne nawilżenie skóry. Poprawa wyglądu następuje błyskawicznie. Po zabiegu bardzo szybko pacjenci powracają do normalnej aktywności. Po zabiegu nie ma nadwrażliwości na słońce, dlatego nie ma przeciwwskazań do wykonania go latem.

 

Powiększanie ust w Katowicach

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym to kolejny, nieinwazyjny, bardzo popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg powiększania ust polega na wykonaniu kilkunastu nakłuć bardzo cienką igłą w celu aplikacji kwasu hialuronowego. Z uwagi na to, iż usta to bardzo unerwiona część naszego ciała, przed serią nakłuć usta są znieczulane krem znieczulającym. Możliwe jest również wykonanie znieczulania przewodowego. Zabieg jest bezpieczny, efekt utrzymuje się do chwili aż cały kwas hialuronowy zostanie wchłonięty; trwa to nawet do 12 miesięcy. Zabiegu nie wykonuje się u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem jest również opryszczka; z zabiegu wykluczają również choroby, które wymagają przyjmowania antybiotyku.

Related

ortodoncja katowice torebki z nadrukiem