Zalew Zegrzyński – zafunduj sobie małe wagary!

Piękna, złota jesień sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Parki mieniące się feerią barw, chodniki pokryte dywanem złotych liści i wysokie temperatury w tym roku wyjątkowo nas rozpieszczają i nadają jesieni romantycznej atmosfery. Może warto zrobić sobie kilkudniowe wagary od obowiązków i skorzystać z ostatnich ciepłych dni w tym roku?

 

Romantyczny wypad dla dwojga

Aby na chwile oderwać się od rzeczywistości i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, nie musisz wydawać fortuny na drogie wycieczki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby odetchnąć świeżym powietrzem i delektować się pięknymi, jesiennymi krajobrazami jest tuż obok! Niezwykle atrakcyjnym miejscem, które corocznie przyciąga w okresie wakacyjnym i jesiennym entuzjastów wypoczynku na łonie natury jest Jezioro Zegrzyńskie położone nieopodal Warszawy.

 

Wypoczynek dla ciała i dla ducha

Przeglądając bazę noclegową nad Jeziorem Zegrzyńskim, szczególną uwagę przykuwa oferta luksusowego hotelu Windsor usytuowanego w Jachrance. Co sprawia, że hotel jest tak wyjątkowy? Windsor na tle konkurencji wyróżnia się imponującymi, pałacowymi wnętrzami oraz niezwykle bogatą ofertą. W eleganckim hotelu usytuowanym nad urokliwym akwenem czekają na gości nie tylko luksusowe pokoje, prywatna plaża czy wysokiej klasy restauracje, ale również ośrodek SPA, w którym ukoisz swoje ciało i zmysły. Hotel Windsor z pewnością zainteresuje nie tylko osoby pragnące oderwać się od szarej codzienności, ale również przedsiębiorców szukających wyjątkowego miejsca do zorganizowania konferencji oraz narzeczonych marzących o weselu w bajkowej scenerii. Więcej informacji na temat hotelu Windsor w Jachrance znajdziesz na stronie windsorhotel.pl.

Related

Chcesz obstawiać sport? Obawiasz się zbyt dużego ryzyka, bo brakuje Ci odpowiednich kompetencji? Nic...

infozrodlo.com.pl pedes2016.org adoptionua.com