Zdjęcia – pomysły na prezenty

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent? Chcesz sprawić komuś niespodziankę i stworzyć dla niego coś zupełnie wyjątkowego? Prezenty od serca liczą się najbardziej. Takie, które wyrażają nasz osobisty stosunek do danej osoby i potwierdzają, że traktujemy ją wyjątkowo. Dlatego rzeczy przygotowane samodzielnie najbardziej podobają się obdarowanym. Jak podarunki zrobione na bazie prywatnych zdjęć.

Zjawiskowe fotoksiążki

Fotoksiążka ślubna, wakacyjna, opowiadająca o świecie małego dziecka, walentynkowa, krajobrazowa, rodzinna – to tylko niektóre z pomysłowych realizacji, wykorzystujących piękno i autentyzm osobistych zdjęć. Prezenty tego typu bez trudu dopasujemy do konkretnej okazji. Fotoksiążkę ślubną podarujemy na przykład rodzicom jako formę podziękowania za pomoc w przygotowaniu wesela i nie tylko.

Fotoksiążka, na której ukazano pierwszy rok życia malucha, to świetny prezent dla dziadków czy rodziców chrzestnych. Natomiast tę, na której pokazujemy poprzez fotografię naszą pasję, warto podarować przyjaciołom podzielającym nasze zainteresowania. Zaś fotoalbum rodzinny to najlepszy prezent pod choinkę dla całej rodziny.

Fotokalendarze

Wyjątkowo udane zdjęcia lub te, które może nie prezentują wyżyn artyzmu, ale ukazują ważny moment – można też ująć w postaci oryginalnych fotokalendarzy. To świetny prezent, zwłaszcza pod koniec roku, kiedy przygotowujemy się do tego, żeby wszystko zacząć jeszcze raz – lepiej i radośniej. Taki niepowtarzalny fotokalendarz umili nam czas. Może być zrobiony w wersji wiszącej lub do postawienia na stole czy biurku.

Fotoobrazy

Piękne fotografie warto zamienić też na wielkoformatowe obrazy. Wspaniały prezent. Dekoracja i atrakcja w jednym. Przypomnienie o czymś istotnym, które możemy podarować bliskim. Pokazując im, że ich znamy, że wiemy, co jest dla nich ważne.

Related