Funkcjonalna i modna odzież medyczna wizytówką każdej placówki

 

Szpital, prywatny gabinet czy ośrodek zdrowia powinien wzbudzać u pacjentów zaufanie i pozytywne odczucia. Jednym ze skutecznych sposobów na budowanie wizerunku placówki przyjaznej pacjentom jest zadbanie o prezencję personelu. Odpowiedzią na potrzeby lekarzy, pielęgniarek i pielęgniarzy, salowych i innych osób zatrudnionych w sektorze medycznym jest nowoczesna odzież medyczna Iguanamed. Co wyróżnia ubrania cenionej, amerykańskiej marki? Sprawdź!

Iguanamed – odzież medyczna dla wymagających

Iguanamed odzież medyczna projektowana jest z myślą o profesjonalistach wykonujących codziennie wyczerpującą psychicznie i fizycznie pracę z pacjentami. Bluzy, spodnie, fartuchy i inne elementy kolekcji z logo czołowego producenta są przewiewne i elastyczne. Ubrania nie krępują ruchów i zapewniają maksymalną swobodę przez cały intensywny dzień. Swoje właściwości zawdzięczają innowacyjnemu materiałowi – mieszance 75% modalu (naturalne, ekologiczne włókno z drzewa bukowego), 22% poliestru i 3% spandeksu. Przyjemna w dotyku, „oddychająca” odzież jest odporna na zagniecenia. Co ważne, częste pranie w wysokiej temperaturze nie odbije się negatywnie na jej kondycji. Przemyślane dodatki, takie jak na przykład głębokie kieszenie, podnoszą wygodę pracy. Ubrania dostępne są w wielu kolorach, co pozwala na przypisanie danej barwy osobom zatrudnionym na konkretnych stanowiskach.

Podkreśl swój styl!

Nie musisz rezygnować ze swojego stylu na rzecz wygody. Nowoczesna odzież medyczna z jednej strony zapewnia optymalne warunki do ergonomicznej pracy, a z drugiej atrakcyjnie się prezentuje. Modne fasony, kroje dopasowane do sylwetki i wyraziste kolory sprawiają, że każdy przedstawiciel branży medycznej może czuć się kompotowo i doskonale wyglądać.

Related