Gdzie kupować meble?

Zakup mebli nie jest prostym zadaniem – współcześnie producenci oferują nam tak wiele modeli mebli drewnianych, że trudno jest nam podjąć szybką decyzję. Okazuje się, że potencjalny Polak spędza na zakupie mebli kilkanaście godzin – wynika z przeprowadzonych ankiet. Czym kierujemy się podczas zakupów? Zazwyczaj pierwszym kryterium jest cena, dopiero później parametry takie jak kolor czy tapicerowanie.

Do niedawna meble kupowaliśmy wyłącznie w sklepach meblowych – ten trend się zmienia. Współcześnie wykorzystujemy również sklepy internetowe, które oferują przede wszystkim niższe ceny i atrakcyjne systemy rabatowe. W sklepach internetowych musimy polegać na opisach tworzonych na zamówienie – zwracajmy baczną uwagę przede wszystkim na wymiary!

Jakie meble kupujemy najchętniej?

Bez wątpienia to łóżka drewniane są najczęściej kupowanymi przez nas meblami. Oparte na ramie meble są idealnym dopełnieniem sypialni, pokoju dziecięcego. Stabilna konstrukcja sprawia, że łóżko odporne jest na mikrouszkodzenia oraz wyginanie. Drewno pokryte jest zabezpieczającymi lakierami oraz bejcami, które dodatkowo chronią przed zarysowaniami. Chętnie kupujemy również komody oraz szafy niezbędne do przechowywania ubrań – te elementy stawiamy najczęściej w sypialniach oraz pokojach dziennych.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Related