Konsola Xbox – atrakcyjny prezent na święta i nie tylko

Aktualnie na naszym rynku dostępnych jest wiele nowości technologicznych, które cieszą się ogromną popularnością wśród nabywców. W ofertach sklepów internetowych – szczególnie w przesyłanych do naszych domów cyklicznie ich newsletterach dominują laptopy, tablety, smartfony czy czytniki ebooków.

My jednak chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na urządzenia, które rokrocznie biją rekordy popularności w zakupach prezentów w okresie Pierwszej Komunii czy Świąt Bożego Narodzenia.

To najnowsze konsole do gier Xbox 360 E Stingray oraz Xbox One. Te niewielkie urządzenia są niezwykle praktyczne i funkcjonalne i doskonale sprawdzają się jako centra domowej rozrywki.

Choć ich główna domeną są gry video, to zapewniają także możliwość korzystania z wielu ciekawych aplikacji i programów, które uczą oraz bawią zarówno nas jak i nasze pociechy.

Gry Xbox Kinect – doskonały prezent dla całej rodziny

Konsola Xbox może posłużyć np. jako doskonała pomoc w zrzucaniu zbędnych kilogramów wykorzystując gry w rodzaju Zumba (aerobik w rytm szybkiej muzyki czy Nike+ training – zestaw fitness przygotowany specjalnie przez firmę Nike.

Wszyscy aktywnie uprawiający sport użytkownicy konsoli Xbox 360 czy Xbox One będą wprost zachwyceni produkcjami serii Kinect Sports. Przy nich w ciszy domowego salonu możemy aktywnie przenieść się w świat sportu i rozgrywek sportowych. Kręgle, dart, strzelanie z łuku czy tenis staną się dla nas dostępne już po naciśnięciu klawisza start. A wszystkim spragnionym gier zespołowych polecamy rywalizację w siatkówkę, hokeja czy pingponga. Poziom adrenaliny może natychmiast skoczyć nam aż pod sufit.

Konsola Xbox doskonale się sprawdzi także przy treningu wirtualnego boksu czy kickboxingu. I to zarówno grając samotnie przed ekranem telewizora w domu, czy wykorzystując Internetowe możliwości konta Xbox Live Gold i prowadząc rozgrywki wieloosobowe.

Konsole Xbox sklep

Xbox One vs Xbox 360

Konsole Xbox na prezent – ceny

Zestawy konsole XBOX 360 i Xbox One są dostępne w różnych przedziałach cenowych (od 1000 do nawet 2000 złotych) , w zależności od ich konfiguracji, ilości załączonych kontrolerów oraz zestawów dołączonych gier.
Ich wybór uzależniony będzie zarówno od zasobności naszego portfela jak i charakterystyce późniejszego gracza.
Generalnie osobom młodszym w wieku 5-15 lat polecamy konsole Xbox 360.
Są zdecydowanie prostsze w obsłudze, nie mają tak dużej ilości początkowo zbędnych funkcji, a ceny samych gier zaczynają się już od 30 złotych.

Na początek polecamy zestaw składający się z konsoli Xbox z dyskiem twardym, czujnika Kinect, 2 bezprzewodowych padów do Xboxa oraz kabla HDMI.

Starci, czy bardziej zaawansowani gracze mogą rozpocząć swoją przygodę od zakupu bardziej zaawansowanej technicznie konsoli Xbox One.

Ponieważ cena takiego zestawu w stacjonarnym sklepie potrafi przekraczać 1500 złotych warto go kupić przez Internet w sklepie internetowym z konsolami www.techsat24.pl, bo tam ceny są dużo korzystniejsze.

Related

Czy łatwo będzie namówić przedsiębiorcę do tego, aby przeprowadzić audyt ISO 45001? Niby nie powinno...