Meble do małego pokoju nastolatka

Własne cztery ściany to dla każdego dorastającego dziecka ważna strefa. To właśnie w swoim pokoju nastolatek urządza prywatne centrum nauki, relaksu i rozrywki ze znajomymi. Jeśli wydaje Ci się, że mały metraż jest przeszkodą do stworzenia atrakcyjnej wizualnie i praktycznej aranżacji, spieszymy wyprowadzić Cię z błędu! Jak urządzić pokój młodzieżowy, który spełni oczekiwania rodzica i zachwyci dziecko? Sprawdź!

Graj kolorem!

Sprawdzonym sposobem na optyczne dodanie przestrzeni kilku metrów kwadratowych jest zastosowanie rozbielonej palety kolorystycznej. Proste, minimalistyczne meble z płyty meblowej pokrytej laminatem o wysokim połysku na tle białych ścian będą prezentować się niezwykle lekko. Aby dodać aranżacji głębi, jedną ze ścian warto wyeksponować za pomocą modnego w ostatnim czasie dekoru – fototapety. W sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziesz wyraziste, wielkoformatowe grafiki z motywami, które podkreślą indywidualizm młodego lokatora. Ponadto, nie zasłaniaj okna ciężkimi zasłonami – im więcej światła wpadnie do środka, tym lepiej!

Pojemna szafa młodzieżowa

Aby praktycznie zagospodarować przestrzeń, nie musisz kupować całej zabudowy, która mogłaby przytłaczać swoją ciężkością. Aby zapewnić nastolatkowi komfort, w zupełności wystarczy biurko w zestawie z ergonomicznym fotelem, wygodna, rozkładana kanapa i szafa młodzieżowa. Nowoczesne, duże szafy zaprojektowane są w taki sposób, aby pomieścić nie tylko ubrania, ale również buty, dodatki, sprzęt sportowy, książki, pomoce naukowe i inne przedmioty, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce. W małym pokoju celująco zda egzamin model z przesuwnymi panelami pokrytymi lustrem.

Related