Modne meble na taras

Jeśli na Twoim tarasie dalej znajdują się drewniane, niemodne ławki i stoły to znak, że najwyższa pora na zmiany! Warto wymienić stare, wysłużone meble na nowoczesny i lekki komplet, który nie tylko będzie efektownie prezentował się na tarasowych deskach, ale również sprawi, że przydomowa strefa będzie maksymalnie praktyczna. Co mają do zaoferowania producenci? Sprawdź!

Innowacyjny technorattan

W poszukiwaniu ogrodowych inspiracji odwiedziliśmy stronę oltre.pl – sklep internetowy jednego z czołowych producentów wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego. Wybór produktów wykonanych z modnego technorattanu zaskakuje – wśród dostępnych modeli znajdziemy zarówno klasyczne komplety składające się ze stołu i krzeseł, jak i nowoczesne zestawy wypoczynkowe i huśtawki. Co urzekło nas najbardziej?

Modułowe meble na taras

Hitem w modnych aranżacjach są meble na taras o modułowej budowie. Luksusowe komplety wypoczynkowe w niczym nie ustępują salonowym kanapom dobrych marek. Każda z eleganckich sof składa się z mobilnych elementów, czyli tak zwanych modułów. Komponenty możesz łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach, tworząc za każdym razem nowy, oryginalny mebel dostosowany do chwilowych potrzeb i nastroju.

Huśtawki

Taras nie musi wcale być miejscem rodzinnych albo towarzyskich spotkań. To właśnie przydomowy zakątek może stać się ulubionym miejscem samotnego relaksu w kojącej, zielonej scenerii. Warunki sprzyjające relaksowi i wyciszeniu pomoże Ci stworzyć ciekawa huśtawka z głębokim siedziskiem. Designerzy coraz chętniej zastępują klasyczne huśtawki modelami w nietypowych kształtach, które szczelnie otulają i izolują od świata zewnętrznego. Wchodząc do dużego, bujanego fotela w kształcie kokonu, możesz zupełnie odciąć się od rzeczywistości i delektować się niezmąconym spokojem.

 

 

Related