Biuro Itaka podróży w Krakowie

Galeria handlowa Lubostroń 15 na krakowskim Ruczaju wciąż poszerza zakres oferowanych usług. W jednym z pomieszczeń galerii mieści się siedziba biura podróży Itaka. 

Biuro podróży Itaka zostało założone w roku 1989. Obecnie jest to jedno z największych polskich biur podróży. Biuro Itaka jest nie tylko organizatorem wczasów. Specjalnością biura są także wycieczki objazdowe. Z Itaką można spędzić świetnie zorganizowane wczasy nie tylko w popularnych kurortach na terenie Europy, ale także w tych położonych na innych kontynentach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów Itaka przygotowała bogatą ofertę wczasów zarówno dla tych, którzy preferują wylegiwanie się na plaży, jak i aktywne formy wypoczynku. Biuro Itaka organizuje także wyjazdy dla miłośników narciarstwa.

Lokalizacja biura Itaka w galerii handlowej Lubostroń 15 okazała się strzałem w dziesiątkę. Przy okazji dokonywania zakupów można wstąpić do biura i zapoznać się z jego najnowszą ofertą. Wizyta w biurze nie jest wiążąca.

Odwiedź biuro podróży ITAKA w Krakowie.

Related

Świetlówki to bardzo chętnie wybierany tym opraw oświetleniowych. W sprzedaży bez problemu można...