Jak skutecznie podnosić swoje kwalifikacje?

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych wydaje się być w dzisiejszych czasach koniecznie, aby utrzymać zajmowane stanowisko pracy. Narastająca liczba osób po studiach sprawia, że miejsc pracy ubywa, a oczekiwania pracodawców rosną. Jak skutecznie uczyć się nowych zagadnień? Z jakich szkół czy placówek korzystać?
Jeszcze do niedawna jedyne szanse na poszerzanie swoich umiejętności tkwiły w placówkach kształcenia ustawicznego lub też w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę. Na szczęście dzisiaj mamy jeszcze jedną opcję. Są nią platformy e-learningowe.
Platformy e-learningowe to portale gromadzące materiały wideo dotyczące konkretnych programów komputerowych. Najczęściej są to programy związane z projektowaniem wnętrz, projektowaniem przedmiotów, architekturą, tworzeniem grafiki 3D, obróbką zdjęć. Pośród kursów znajdziemy m.in. kursy Revit, dedykowane zarówno początkującym, jak i średniozaawansowanym architektom.
Materiały wideo pogrupowane są od podstawowych po średniozaawansowane. Dzięki temu każdy użytkownik szybko znajdzie materiały dopasowane do jego umiejętności i dotychczasowej wiedzy. Jak korzystać z materiałów wideo?

Jak zakupić interesujące nas materiały wideo?

Aby wejść w posiadanie konkretnego materiału ze szkoleniem konieczne jest jego zakupienie- w tym celu wkładamy interesujący nas produkt do wirtualnego koszyka. Po opłaceniu i zaksięgowaniu wpłaty wideo zostanie na stałe przypisane do naszego konta. Możemy korzystać z materiałów online, jak również ściągnąć je na nasz komputer osobisty. To spore ułatwienie dla osób pracujących w nietypowych godzinach lub też mających ograniczoną ilość czasu. Materiały przypisane na stałe możemy odtwarzać w dowolnym, dogodnym dla nas momencie w ciągu dnia.

Related

energoefekt.com.pl eidola.org gardenogrody.pl