Kto korzysta ze statuetek szklanych?

Wykonywane z różnych materiałów statuetki wręczane są przy wielu okazjach. Ponadto, często ludzie decydują się na kupno statuetek, pełniących funkcje ozdobne. Największa popularnością cieszą się natomiast szklane statuetki, które zdają się być najbardziej uniwersalne.

Pamiątka z ważnego wydarzenia

Statuetki szklane często są bardzo miłą pamiątką z różnych wydarzeń życiowych. Zwykle istnieje możliwość zamówienia statuetek szklanych, w których umieszcza się coś, co ma dla ich posiadaczy znaczenie. Może to być na przykład zdjęcie ze ślubu, czy z innego przełomowego wydarzenia.

Statuetka taka świetnie pełni rolę ozdoby domowej. Wydaje się, że postawienie statuetki ze zdjęciem jest lepszym pomysłem, niż na przykład wieszanie zdjęcia na ścianie. W szkle zdjęcie nie niszczy się, przez co może przypominać o miłym wydarzeniu przez wiele lat.

Szklane statuetki firmowe

Jak się okazuje, statuetki cieszą się również popularnością wśród firm. Wykorzystują je one jako materiały reklamowe. Wręczają statuetki swoim klientom biznesowym, czy też różnym potencjalnym klientom.

Z racji tego, że ze statuetek szklanych można stworzyć świetne ozdoby domowe, zwykle klienci którzy je otrzymują nie chowają ich w szafach, lecz stawiają w jakimś widocznym miejscu. Dzięki temu stale na nie patrzą i przypominają sobie o firmie która im je wręczyła.

Co więcej, statuetki szklane cechuje elegancja i solidność. Dzięki temu, budzą one bardzo pozytywne skojarzenia z firmą, a to jest przecież najważniejsze w dobrej reklamie.

Trofea sportowe

Każde zawody sportowe, czy to indywidualne, czy też drużynowe kończą się wręczeniem nagród. Wśród nich oprócz nagród rzeczowych wręcza się również medale, kwiaty, czy też właśnie statuetki. Coraz częściej są to właśnie statuetki szklane, wykonane zwykle z najwyższej jakości szkła.

Szkło daje możliwość stworzenia statuetek o bardzo różnorodnych kształtach. Dlatego też, bardzo popularne jest wręczanie statuetek szklanych kształtem nawiązujących do danej dyscypliny sportowej. Z tego też względu narciarze otrzymują często statuetki przypominające narty, a rajdowcy samochody. Wydaje się, że żaden inny materiał nie daje tak dużych możliwości jeśli chodzi o manipulacje kształtem statuetek.

Artykuł powstał we współpracy ze Pucharowo.PL

Related

Znalezienie właściwej pracy aktualnie nie jest już tak dużym wyzwaniem, jak miało to miejsce jeszcze...

marysoutherlanc.com zen-satori.org tyxynk.com