Ubezpieczenie prywatne zdrowotne – czy to się dzisiaj opłaca?

Opieka zdrowotna w Polsce przeżywa olbrzymie problemy – wynika to nie tylko z niedoboru lekarzy specjalistów, ale również olbrzymich kolejek w przychodniach. W takiej sytuacji coraz więcej osób zastanawia się nad prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym, które pozwala na szybszy dostęp do internisty, ale też specjalistów. Jakie zalety płyną z prywatnej opieki zdrowotnej?

Stan polskiej służby zdrowia

Nie jest tajemnicą, że w Polsce służba zdrowia jest w głębokim kryzysie. Polacy czekają w długich kolejkach do specjalistów, a terminy wizyt u okulisty czy endokrynologa liczone są w miesiącach. W takiej sytuacji ciężko jest dbać o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Alternatywą stają się prywatne ubezpieczenia zdrowotne, które zapewniają dostęp do wybranych specjalistów w krótkim czasie. Jak to działa?

Jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie prywatne?

Najprostszą metodą na znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego jest skorzystanie z wyszukiwarki mfind.pl. Wyszukiwarka na podstawie naszego wieku i miejsca zamieszkania znajdzie dla nas najlepsze oferty ubezpieczycieli z dokładnym wyszczególnieniem konkretnych pakietów. Najtańsze opcje zaczynają się już o 41 zł miesięcznie i obejmują pomoc internisty, 3 lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, zabiegi pielęgniarskie i podstawowe badania. W przypadku wyższych pakietów liczba specjalistów zwiększa się, przez co mamy do wyboru jeszcze więcej opcji i więcej dostępnych badań. Ubezpieczenie takie opłacane jest co miesiąca. Dla rodzin przygotowane są specjalne opcje rodzinne.

Olbrzymią zaletą prywatnego ubezpieczenia medycznego jest możliwość szybkiej rejestracji, zarówno przez telefon, jak i przez dedykowany serwis. Wizyty u internisty odbywają się tego samego dnia, na wizytę u specjalisty poczekamy kilka dni.

 

 

Related

Chcesz obstawiać sport? Obawiasz się zbyt dużego ryzyka, bo brakuje Ci odpowiednich kompetencji? Nic...

orally.info cream-browser.net esmeble.pl