Aparici – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Gdy mówimy o płytkach hiszpańskich oraz włoskich, zwykle mamy przed oczyma rozwiązania atrakcyjne przede wszystkim z punktu widzenia tych osób, które cenią sobie nowoczesne wnętrza.

O tym, że wcale nie musi tak być, możemy się przekonać sięgając po płytki Aparici. Ich producent, podobnie jak wiele innych firm, stawia przede wszystkim na wysokiej jakości rozwiązania. Trudno jednak nie dostrzec tego, że mamy do czynienia z płytkami, które różnią się nieco wyglądem od nowoczesnych płytek imitujących naturalne materiały.

Kolekcje takie, jak choćby Aparici carpet vestige natural nie powinny rozczarować miłośników nowoczesnego wystroju w salonie. Ich stonowana kolorystyka i nienachalne piękno przyczyniają się jednak do tego, że budzą zachwyt także wśród tych kupujących, którzy sami opisują swoje upodobania jako bardziej klasyczne. Plusem płytek Aparici jest także to, że można je umieszczać zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Pozwalają one zatem na stylistyczną spójność pomieszczenia tak cenioną przez entuzjastów klasyki.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego sklepu na eurolazienki.pl.

Related