Wypoczynek nad jeziorem Zegrzyńskim – jak spędzać czas?

Jezioro Zegrzyńskie to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez Warszawiaków oraz mieszkańców okolicznych miast. Piękny zalew daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, jak również szansę na odpoczynek. Jak wykorzystać czas nad zalewem Zegrzyńskim?

Wypoczynek nad Zegrzem to przede wszystkim możliwość aktywnego wypoczynku. W okresie wiosennym, letnim i wczesnej jesieni wokół jeziora znajdziemy wiele wypożyczalni sprzętu wodnego i sportowego – do dyspozycji turystów oddano rowerki wodne, kajaki, sprzęt do windsurfingu.
W ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem przygotowano również liczne boiska do gry w piłkę siatkową, piłkę nożną, a nawet koszykówkę.
Dodatkowo w trakcie sezonu w wielu miejscach znajdziemy również liczne punkty gastronomiczne, serwujące chłodne napoje, gorące dania obiadowe oraz lody, przekąski, słodycze.

A może na dłużej?

Oczywiście weekend to nie jedyna możliwość pobytu w tych urokliwych okolicach. Wiele możliwości noclegowych sprawia, że coraz więcej osób rezerwuje tu noclegi również w tygodniu. Poza licznymi polami namiotowymi czy prywatnymi pensjonatami znajdziemy również liczne hotele. Hotel Jachranka nad Zegrzem oferuje najlepsze ceny i wysoki standard.

Related