Aktywny weekend z rodziną

Wypoczynek na świeżym powietrzu w gronie rodziny to jeden z najlepszych sposobów na aktywny weekend. Warto pozostawić za sobą zaśmiecone i pełne spalin miasto i wyruszyć na spotkanie przygodzie! W Polsce nie brakuje pięknych i dostosowanych do turystyki miejsc. Z pewnością największym zainteresowaniem cieszą się góry: w Polsce posiadamy kilkanaście ciekawych pasm o zróżnicowanym stopniu trudności w przypadku trekkingu. Na pewno każdy z nas znajdzie wśród nich coś dla siebie!

Niewątpliwie to Tatry cieszą się największym zainteresowaniem turystów – leżące w południowo-wschodniej Polsce pasmo jest najwyższe i objęte jest w większości Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Każdego lata na góry takie jak Kasprowy czy Giewont wyjeżdżają lub wchodzą tysiące turystów. To jedna z największych atrakcji tego regionu!
Dla wielu osób problemem jest jednak podtatrzańska baza turystyczna mieszcząca się w Zakopanem – to tam właśnie ciągnie większość turystów zamieniając to miasto w głośną i męczącą metropolię. Faktycznie nie jest to miejsce odpowiednie do odpoczynku. Jest jednak rozwiązanie!

Wczasy w Bukowinie!

Alternatywą dla Zakopanego jest Bukowina Tatrzańska, miasto położone w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego. Jest ono znacznie spokojniejsze, idealne do wypoczynku. Dodatkową atrakcją są liczne stoki narciarskie i szlaki piesze. Jeśli poszukujesz tu noclegu w dobrej cenie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – bukowina noclegi z wyżywieniem.

Related