Białe meble ogrodowe

Biel kwiatów w ogrodzie prezentuje się naprawdę widowiskowo. Samoistnie tworzą się bardzo autentyczne i plastyczne kompozycje. Lubimy też ten kolor w naszych wnętrzach, zwłaszcza jako bazę do dalszych stylizacji. Ostatnio coraz popularniejsze robią się białe meble do kuchni czy salonu. Minimalistyczne, cechujące się dużymi powierzchniami, utrzymane na wysoki połysk. Stają się symbolem awangardowego wnętrza i designerskich rozwiązań. Może warto pomyśleć o białych meblach także do ogrodu?

Białe meble ogrodowe to dobry pomysł

Biel w ogrodzie wcale nie musi pochodzić wyłącznie od natury. Możemy wprowadzić ją tam także w postaci eleganckich mebli ogrodowych. W połączeniu z naturalną bielą takie meble ogrodowe stworzą wręcz malarski efekt. Zapatrzymy się na nasz ogród jak na wyrafinowane dzieło sztuki. Biel bowiem ma w sobie coś niesłychanie dystyngowanego. To przecież podstawa elegancji. Także z czernią stworzy ciekawy zestaw. Nie do przeoczenia.

Czarno-biały świat

Czarno-białe stylizacje także coraz częściej goszczą w naszych pomieszczeniach. Na bazie tego zestawienia kolorystycznego tworzy się coraz więcej mebli. Powraca także słynna szachownica, na podłogi, ale także jako dekoracja ścian. Czarno-białe kompozycje warto wprowadzić do ogrodowej przestrzeni. Taki kontrastowy układ na tle bujnej i soczystej zieleni – wyglądać będzie jak obraz wybitnego artysty.

Biel w różnych odsłonach

Białe meble ogrodowe to doskonała podstawa dla rozmaitych stylizacji, tych mniej lub bardziej klasycznych. Na przykład stylizacja śródziemnomorska. Białe fotele, kanapy, stoły i do tego kolory piasku i muszelek. Dodatki w tym morskim stylu. Fragment plaży na tarasie. Do tego jeszcze białe donice technorattanowe, w których umieścimy szumiące trawy. Piękne i przywołujące szum morza. Całkowite uspokojenie tuż za progiem domu.

Related

zobacz więcej https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ nwise.pl