Jak spędzać czas z przyjaciółkami?

Każda kobieta potrzebuje czasem porozmawiać z innymi kobietami. Nawet jeśli jej partner doskonale ją rozumie i może mu się zwierzyć, a nawet pomaga w decyzjach zakupowych, czas spędzony z przyjaciółkami jest nie do przecenienia. Warto znaleźć na niego chwilę w naszym szybkim, zapracowanym życiu. Jak można spędzić czas z bliskimi sercu kobietami? Co zrobić, aby był on ciekawy i wartościowy?

Nocowanie

Prawie każda nastolatka spała kiedyś u swojej przyjaciółki. Noc spędzona poza domem była wówczas nietuzinkowym przeżyciem i okazją do wielogodzinnych rozmów z bliską koleżanką.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powtórzyć takie nocowanie w dorosłym życiu. Możemy umówić się wieczorem w domu jednej z przyjaciółek – najlepiej, jeśli mieszka ona sama albo domowników akurat nie ma w domu, żebyśmy im nie przeszkadzały. Przygotujmy smaczne przekąski, ciekawy film, a może także składniki potrzebne do zrobienia domowego SPA. Jeśli zwykle nie możemy się nagadać z naszymi przyjaciółkami, pewnie i tej nocy w ogóle nie położymy się spać.

Hotel SPA nad morzem

Świetnym pomysłem, aby spędzić więcej czasu w babskim gronie, a przy okazji o siebie zadbać jest hotel spa nad morzem. Zabiegi w SPA poprawią nasze samopoczucie i wygląd, a pozostały czas możemy poświęcić latem na plażowanie, a zimą na spacery przy spokojnym Bałtyku.
Taki odpoczynek z przyjaciółkami na pewno nie tylko pozwoli nam zregenerować siły, ale także zbliży nas do siebie.

Wspólny sport

Jeśli wciąż planujemy, że zaczniemy się ruszać, ale za każdym razem brakuje nam motywacji, siły lub czasu, warto poprosić o pomoc przyjaciółki. Wspólnie łatwiej się zmobilizować do aktywności fizycznej. Możemy zapisać się razem na zajęcia fitness, siłownię albo wyciągnąć na poranne bieganie. Dobrym pomysłem są także wspólne wycieczki rowerowe. W grupie znacznie przyjemniej uprawia się sport.

Gotowanie

Fanki gotowania, pieczenia i innych kuchennych eksperymentów mogą spotkać się także w celu przygotowania czegoś pysznego. Świetnym pomysłem jest umówienie się przed świętami Bożego Narodzenia na pieczenie i dekorowanie pierniczków. Będzie przy tym sporo zabawy, dużo czasu na rozmowę, a przy okazji efektem spotkania będą piękne pierniki, które wylądują na świątecznych stołach i w paczkach prezentowych dla dzieci.

Wspólne hobby

Jeżeli dzielimy z przyjaciółkami wspólne zainteresowania, warto poświęcić się im właśnie w ich towarzystwie. Spróbujmy raz w miesiącu zorganizować spotkanie, na którym będziemy wspólnie szydełkować, oglądać filmy czy wymieniać się ostatnio przeczytanymi książkami. Takie spotkania nie tylko pogłębią naszą więź, ale pozwolą także na rozszerzenie światopoglądu.

Spotkanie z przyjaciółkami nie musi zatem oznaczać tylko i wyłącznie ploteczek przy kawie. Można ten czas spędzić ciekawie i konstruktywnie. Przy okazji zadbamy o urodę, rozwój zainteresowań lub przygotujemy coś pysznego. Możemy także poprawić swoją kondycję fizyczną lub coś wspólnie stworzyć. Możliwości jest wiele, zależą one tylko od naszej inwencji.

Related