Zwiedź kraj Aborygenów!

Australia to jeden z najbardziej tajemniczych zakątków Ziemi – kojarzona jest przede wszystkim ze wspaniałymi miastami: Melbourne oraz Sydney. Okazuje się jednak, że znaczna część tego kraju to dzikie pastwiska, pełne różnorodnych zwierząt i roślin. Wiele osób uważa, że dopiero poza miastami możliwe jest poznanie prawdziwej Australii – czy to prawda? Z pewnością tak!

Kierunek Antypody, czyli witamy w Australii!

Podróż do Australii wiąże się z długa podróżą samolotem – zazwyczaj z przesiadką. Mimo tego turyści są zdania, że podróż ta jest warta swojej ceny. Cena takiej podróży jest niebagatelna – dobrym pomysłem może się więc okazać wybranie konkretnego biura podróży i zadecydowanie o wykupieniu wycieczki do Australii. Wakacje Australia w tych regionach świata z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.
Przed podróżą warto jednak pamiętać o wszelkich formalnościach – wybierając się do Australii na wczasy konieczna jest wiza turystyczna!

Z wizytą w Nowej Zelandii

Będąc w Australii nie sposób zrezygnować z jednodniowej czy dwudniowej wycieczki do Nowej Zelandii. Ta wspaniała wyspa zaskakuje wspaniałą roślinnością, a piękne krajobrazy zostały uwiecznione chociażby w takim filmie, jak „Władca Pierścieni”. Wycieczka Australia Nowa Zelandia z pewnością będzie podróżą naszego życia!

Related