Coraz bardziej popularny pedicure

Zadbane stopy to marzenie praktycznie każdej kobiety. Jednak często nasze pięty są bardzo przesuszone, jak i również skórki wokół naszych paznokci, co wygląda bardzo nieatrakcyjnie. Tym samym paznokcie stają się bardziej kruche oraz łamliwe. Czy możemy jakoś to zmienić?

Skuteczne zabiegi jedynie w salonie kosmetycznym

Przede wszystkim jeżeli pragniemy mieć doskonały paznokcie, powinniśmy się dobrze odżywiać. Do ich wzrostu niezbędnych jest wiele witamin, jak i również mikroelementów. Jeżeli zauważymy, iż nasze paznokcie są również łamliwe, warto zacząć brać odpowiednie suplementy.

Jednak nie tylko jedzenie jest najważniejsze. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż jeżeli zależy nam na doskonałym wyglądzie naszych paznokci, powinny być one pomalowane specjalnymi lakierami. Najwyższej jakości produkty znajdziemy w każdym salonie kosmetycznym i to właśnie tam powinniśmy się udać, jeżeli zależy nam na ładnych paznokciach. W takich miejscach kosmetyczka również wykona nam szereg zabiegów które sprawią, iż paznokcie staną się mocniejsze.

Manicure oraz pedicure doskonałym rozwiązaniem

Marzenie o pięknych, a przede wszystkim zadbanych paznokciach jest marzeniem bardzo wielu kobiet. Jednak często bardzo ciężko jest je zrealizować, ponieważ w ciągu dnia wykonujemy bardzo wiele czynności, które niszczą nasze paznokcie. Jednak możemy temu zapobiec.

Doskonałym sposobem na piękne paznokcie na dłoniach jest wykonanie manicure. Warto wiedzieć, iż obecnie manicure to nie tylko pokrycie płytki paznokciowej specjalnym lakierem. To również nadanie im pięknego kształtu, jak i również blasku za pomocą specjalnego żelu do manicure. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe, a także odporne na zarysowania oraz odpryśnięcia lakieru. Tym samym efekt utrzymuje się aż do trzech tygodni. Jest to jedna z najbardziej popularnych technik, zwana manicure hybrydowym.

Zalety hybrydowego pedicure

Podczas starannej pielęgnacji naszych dłoni, nie możemy zapominać także o naszych stopach. Pomimo, iż przykładowo obecnie nie jest ciepło i nie eksponujemy ich tak bardzo, nie powinnyśmy o nich zapominać.

Warto wiedzieć, iż pedicure jest odpowiednikiem manicure, tyle, że wykonywanym na paznokciach u stóp. W tym przypadku również możemy zdecydować się na hybrydowy pedicure, który jest bardzo trwały i tym samym nasze paznokcie będą przez długi czas wyglądać doskonale. Przykłady tego typu zabiegów możemy znaleźć w internecie pod hasłem „manicure oraz pedicure wzory” lub też „atrakcyjne manicure oraz pedicure”.

W ostatnim czasie bardzo wiele kobiet zdecydowało się na zabieg manicure oraz pedicure. W internecie pojawiają się systematycznie coraz to nowsze wzory. Wystarczy jedynie wpisać przykładowo „manicure pedicure wzory” lub też „najnowsze manicure pedicure”.

Manicure i pedicure dostępne są w ofercie Medica SPA Warszawa

Related